Sťahovanie bytov

Sťahovanie bytov

K vašim veciam pristupujeme ako k svojim vlastným. Naši pracovníci zaobchádzajú so zverenými vecami maximálne opatrne aby predišli akémukoľvek poškodeniu. V prípade ak by k nemu náhodou predsa len došlo, k vašim prípadným reklamáciám pristupujeme absolútne zodpovedne, na prípadné škody sme poistení až do výšky 30 000 EUR. Všetky veci dôkladne zabalíme a zabezpečíme pred poškodením, v prípade záujmu poskytneme ľubovoľný počet krabíc, do ktorých si môžete vaše veci uložiť sami podľa vlastných predstáv a ušetriť tak na cene sťahovania. Po presťahovaní veci vybalíme a uložíme na vami určené miesto. V prípade potreby zabezpečíme aj upratanie starých alebo nových priestorov.

  • Neúčtujeme si príplatky za poschodia, za prejdené vzdialenosti ani za prácu počas víkendov a sviatkov

  • Zapožičiavame ľubovoľný počet krabíc zdarma

  • Každé naše sťahovanie je automaticky poistené na 30 000€ bez poplatku

  • Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a zdarma

  • Máme kvalifikovaný tím profesionálov. Napriek tomu stále inovujeme a na odbornosti nášho personálu nám mimoriadne záleží. Záleží nám kvalifikovanom a ľudskom prístupe ku klientom.

  • Zameranie na kvalitu – neustále zvyšovanie kvality poskytovaných služieb je jednou z našich priorít. Po každom presťahovaní si od klientov vyžiadame dobrovoľné hodnotenie kvality odvedenej práce a našich pracovníkov.

Jednoizbový byt

jednoizbový byt

od 30

2 hodiny / dvaja pracovníci

Dvaja pracovníci
Objednať sťahovanie
Dvojizbový byt

dvojizbový byt

od 60

2 hodiny / dvaja pracovníci

Dvaja pracovníci
Objednať sťahovanie
Trojizbový byt

trojizbový byt

od 120

2 hodiny / štyria pracovníci

Štyria pracovníci
Objednať sťahovanie
Štvorizbový byt

štvorizbový byt

od 160

2 hodiny / štyria pracovníci

Štyria pracovníci
Objednať sťahovanie
Rodinný dom

Rodinný dom

cena dohodou

Objednať sťahovanie

Cena obsahuje baliace práce, demontáž a montáž nábytku, nosenie po schodoch. Neúčtujeme si príplatok za schody ani prejdené vzdialenosti v rámci sťahovania.

Cena neobsahuje stojné sťahovacieho automobilu (14€ / hodina), dopravu ani baliaci materiál.

V prípade odborných montážnych / elektrikárskych prác bude cena stanovená po špecifikácii požadovanej služby.

Ako postupujeme

Po dohode s našim dispečerom k vám môžeme poslať odborného technika, ktorý nezáväzne prehliadne váš byt či kanceláriu a na mieste vypracuje cenovú ponuku. V rámci Bratislavy je táto služba úplne zdarma! Technik na mieste zistí rozsah sťahovaných vecí, určí vhodný počet pracovníkov a sťahovacie vozidlo, doporučí vhodné množstvo obalových materiálov. Priamo na mieste si môžete dohodnúť vhodný termín sťahovania a nechať si zodpovedať prípadné otázky týkajúce sa sťahovania.